فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

مطالب پیشنهادی

Suggested Content

عقب افتادن زمان شروع تولید و تاریخ اکران فیلم جدید جنگ ستارگان

آروین جاقی چهارشنبه 19 آبان 1400 0

فیلم Rogue Squadron به کارگردانی پتی جنکینز طبق برنامه قرار نیست جلوی دوربین برود و حالا تاریخ تولید و احتمالا اکران فیلم با تأخیر مواجه شده است.

آذر سال گذشته بود که والت دیزنی و لوکاس فیلم ساخت فیلم جدید دنیای جنگ ستارگان با نام Rogue Squadron به کارگردانی پتی جنکینز را تایید و اعلام کردند. در ادامه متیو رابینسون که پیش از این به ریکی جرویز در نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم The Invention of Lying کمک کرده بود، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Star Wars: Rogue Squadron را بر عهده گرفت. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تولید فیلم جدید Star Wars عقب افتاده است.

هالیوودریپورتر اعلام کرد مراحل پیش از تولید فیلم جدید جنگ ستارگان قرار بود تا پیش از پایان سال ۲۰۲۱ آغاز شود، اما این اتفاق رخ نداده است. منابع نزدیک به فیلم مشکلات برنامه جنکینز را دلیل این تأخیر عنوان کرده‌اند. تهیه‌کننده و تیم فیلمسازی Rogue Squadron اخیرا متوجه شده‌اند که برنامه جدول زمانی کاری جنکینز و تعهداتی که او برای دیگر پروژه‌ها داده، باعث شده تا او زمان کافی برای تولید فیلم در سال ۲۰۲۲ نداشته باشد و این موضوع با برنامه تولید فیلم جدید جنگ ستارگان مطابقت ندارد.

پتی جنکینز به همراه دوربین و در حال خندیدن

در حال حاضر فیلم Rogue Squadron از برنامه تولید آثار آینده لوکاس‌فیلم خارج شده و تاریخ اکران آن نیز با تأخیر مواجه شده که تاریخ اکران یا جدول زمان‌بندی تولید جدید فیلم هنوز مشخص و اعلام نشده است. فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker که آخرین قسمت از سه‌گانه جدید دنیای جنگ ستارگان بود، به‌عنوان آخرین فیلم دنیای Star Wars در سال ۲۰۱۹ اکران شد و از آن زمان شاهد تولید و اکران فیلم جدیدی از این مجموعه نبودیم.

فیلم Star Wars: Rogue Squadron برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ آذر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده بود، اما دیزنی هنوز به‌صورت رسمی این فیلم را از جدول اکران فیلم‌های آینده خود خارج نکرده و بسیاری اعتقاد دارند شاید یک فیلم دیگر از دنیای جنگ ستارگان جایگزین این فیلم شود. همچنین هنوز مشخص نیست که تعهدات جنکینز شامل چه پروژه‌هایی می‌شود، اما می‌دانیم که او قرار است فیلم Wonder Woman 3 و فیلم Cleopatra را کارگردانی کند که گل گدوت ستاره اصلی هر دو فیلم است.

در هر حال پیش از این جنکینز گفته بود که این دو فیلم پس از فیلم Rogue Squadron ساخته خواهند شد که ممکن است این تأخیر باعث تغییر برنامه جنکینز شود. همچنین فیلم‌های بیشتری از دنیای جنگ ستارگان در دست ساخت است. یکی از فیلم‌های جدید Star Wars به کارگردانی کارگردانی تایکا وایتیتی در دست ساخت است که فیلمنامه آن هنوز در مراحل اولیه نوشتن قرار دارد. 

فیلم دیگر جنگ ستارگان به تهیه‌کنندگی کوین فایگی، رئیس مارول استودیو تولید خواهد شد که مایکل والدرون، نویسنده سریال Loki وظیفه نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده گرفته است. همچنین یک سه‌گانه جدید از دنیای Star Wars به کارگردانی رایان جانسون، کارگردان فیلم The Last Jedi در دست ساخت است که وضعیت این سه‌گانه فعلا مشخص نیست.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش