کرال مووی

http://kralmovie.ir/

اعلام تاریخ اکران انیمیشن Trolls 3

یونیورسال و دریم‌ورکس بالاخره ساخت انیمیشن Trolls 3 را تایید کردند و همچنین از تاریخ اکران این انیمیشن پرده برداشتند. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت انی

یونیورسال و دریم‌ورکس بالاخره ساخت انیمیشن Trolls 3 را تایید کردند و همچنین از تاریخ اکران این انیمیشن پرده برداشتند. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت انی

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
 اعلام تاریخ اکران انیمیشن Trolls 3
بیوگرافی کامل :

یونیورسال و دریم‌ورکس بالاخره ساخت انیمیشن Trolls 3 را تایید کردند و همچنین از تاریخ اکران این انیمیشن پرده برداشتند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت انیمیشن Trolls 3 تایید و اعلام شده است. استودیوی انیمیشن‌سازی دریم ورکس و یونیورسال پیکچرز اعلام کردند که قسمت سوم انیمیشن Trolls در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۶ آبان ۱۴۰۲) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. این انیمیشن کمدی و موزیکال قرار است اکرانی کامل و انحصاری را تجربه کند و مانند قسمت دوم عرضه دیجیتالی و استریم روی پلتفرم VOD نخواهد داشت.

پس از شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، یونیورسال تصمیم گرفت تا انیمیشن Trolls World Tour را به‌جای اکران در سال‌های سینما ازطریق سرویس PVOD عرضه کند و در بهار سال گذشته انیمیشن Trolls 2 روی نسخه پرمیوم و استریم پلتفرم VOD عرضه شد و توانست در طول نمایشش از این طریق بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروش کند تا عرضه موفقی در این دوران داشته باشد. البته عرضه این انیمیشن روی سرویس PVOD با اعتراض سینمادارها و در ادامه تحریم یونیورسال همراه شد، اما درنهایت شاهد توافق یونیورسال با صاحبان سینما بودیم.

در هر حال یونیورسال تصمیم به تغییر برنامه خود برای انیمیشن Trolls 3 گرفته است. انیمیشن Trolls در سال ۲۰۱۶ اکران شد و توانست ۳۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. همچنین انیمیشن Trolls Holiday in Harmony که یک قسمت ویژه از این انیمیشن است، جمعه این هفته از شبکه NBC پخش خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از انیمیشن Trolls 3 از جمله خلاصه داستان یا حتی کارگردان آن در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که آنا کندریک و جاستین تیمبرلیک برای صداپیشگی شخصیت‌های خود در انیمیشن ترول‌ها 3 بازگردند.


امیدوارم که از مطالب لذت برده باشید گزارش کد : 340

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان