محمد صادقی بازیگر نقش آبتین کوهسنگی در سریال مانکن
  • منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 16 مهر 1399
  • نویسنده : آروین جاقی
  • نظرات : 0
  • بازدید : 159
  • زیرنویس فارسی : دارد
  • زبان فیلم : انگلیسی

محمد صادقی بازیگر نقش آبتین کوهسنگی در سریال مانکن

محمد صادقی با بازی در نقش آبتین در سریال مانکن ناگهان به چهره‌ای مشهور تبدیل شد. این بازیگر تا قبل از سریال مانکن در برابر دوربین بازی نکرده بود اما از سال 1390 فعالیتش را در تئاتر آغاز کرد.

 

محمد صادقی اگرچه اصالتا مازندرانی است اما خودش 22 فروردین سال 1372 در تهران به دنیا آمد.

 

بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن وقتی 7 سال بیشتر نداشت با واقعه‌ای دردناک مواجه شد. مرگ پدر برای او بسیار اندوه بار بود. او از آن به بعد بیشتر به مادرش که سرپرستار یکی از بیمارستان‌های دانشگاه شهید بهشتی بود وابسته شد.

 

محمد صادقی در کودکی بسیار بازیگوش بود و شاید به همین دلیل به ورزش تکواندو علاقه‌مند شد و از 10 سالگی در این رشته ورزشی آموزش دید تا جایی که عضو تیم سایپا شد و در دوره‌ای نیز او را به اردوی تیم ملی دعوت کردند اما صادقی بنا به دلایلی که معلوم نیست این ورزش را برای همیشه کنار گذاشت البته علاقه‌اش به ورزش از بین نرفت.

 

محمد صادقی اگرچه از نوجوانی به هنر و بازیگری علاقه‌مند شد ولی شاید تصور نمی‌کرد روزی بازیگر حرفه‌ای شود به همین دلیل نیز وقت انتخاب رشته برای دانشگاه ترجیح داد رشته مدیریت را انتخاب کند. او فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی مدیریت اجرایی با گرایش صنایع است.

 

صادقی از همان دوران تلاشش را برای بازیگر شدن آغاز کرد و در تئاترهایی مانند شاه لیر ، مفیستو ، آمادئوس و … بازی کرد تا این‌که پیشنهاد بازی در نقش آبتین در سریال مانکن به او داده شد و وی پذیرفت.

 

این بازیگر که برخلاف دوران کودکی‌اش حالا بسیار آرام و کم حرف است توانست بازی خوبی را ارائه بدهد و ناگهان به شهرت برسد. او از قسمت 7 سریال مانکن به عنوان برادر اخگر وارد ماجرا شد.


       Download