کرال مووی

http://kralmovie.ir/

خالد اوزگور ساری

خالد اوزگور ساری (به ترکی استانبولی: Halit Özgür Sarı‎؛ زادهٔ ۴ اکتبر ۱۹۹۳) بازیگر و مدل اهل ترکیه است. به دلیل ایفای نقش قدیر در مجموعه تلویزیونی خواهر و برادرانم شناخته می‌شود

خالد اوزگور ساری (به ترکی استانبولی: Halit Özgür Sarı‎؛ زادهٔ ۴ اکتبر ۱۹۹۳) بازیگر و مدل اهل ترکیه است. به دلیل ایفای نقش قدیر در مجموعه تلویزیونی خواهر و برادرانم شناخته می‌شود

جدید ترین مطالب سایت

Last posts
خالد اوزگور ساری
بیوگرافی کامل :

خالد اوزگور ساری (به ترکی استانبولی: Halit Özgür Sarı‎؛ زادهٔ ۴ اکتبر ۱۹۹۳) بازیگر و مدل اهل ترکیه است. به دلیل ایفای نقش قدیر در مجموعه تلویزیونی خواهر و برادرانم شناخته می‌شود.

زندگی‌نامه و تحصیلات

ساری ۴ اکتبر ۱۹۹۳ در استانبول به دنیا آمد. ساری فرزند دوم خانواده است و تنها یک خواهر دارد. پدربزرگ او عرب‌تبار است که از حلب مهاجرت کرده است. او پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان از دانشگاه بیلگی استانبول، در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شد. خالد در دوران دبیرستان و کالج خود مدل شد و چهره بسیاری از برندها شد. او در طول این سال‌ها در مقابل دوربین با کمک انگینای کانات، بازیگری را نزد اسرا کیزلدوغان هنرپیشه ترک در استودیوی کارگاه بازیگری پایه و پیشرفته آموخت.

خالد اوزگور ساری، فارغ التحصیل رشته اقتصاد از دانشگاه بیلگی استانبول است. در کارگاه هنر بازیگری مقدماتی و پیشرفته بازیگری را نزد اسرا کیزیلدوغان آموخت.

حرفه

در سال ۲۰۱۸، ساری کار خود را در مجموعه تلویزیونی قیام ارطغرل آغاز کرد، که توسط شبکه تی‌آرتی ۱ ساخته شده با نقش سلیمان آلپ پسر سلجان خاتون پخش شد. او بعداً به شخصیت «عارف» در مجموعهٔ تلویزیونی اصلی نتفلیکس، محافظ در سال ۲۰۲۰ جان بخشید و بعداً در فیلم قهرمان در نقش کرم اوزر شرکت کرد که بیشتر به خاطر آن شهرت دارد. پخش در تی‌آرتی ۱ او همچنین نقش مراد سرسیلماز را در مجموعهٔ تلویزیونی اتاق قرمز که از تی‌وی ۸ ترکیه پخش می‌شود، بازی کرد. او به حضور کوتاه در پروژه‌های بزرگ معروف است.

زندگی شخصی

ساری از طرفداران سر سخت باشگاه فوتبال فنرباغچه است. او گفته که در دوران کودکی اش آرزو داشت فضانورد شود. او همچنین گفته است که زیاد می‌خوابد و فقط وقتی از خواب بیدار می‌شود که صداش کنند اما به هیچ وجه برای هیچ‌چیزی دیر نمی‌کند. او در اینستاگرام بیش ۱.۵ میلیون دنبال کننده دارد. خالد فردی آزاد، فداکار، شاد و سروقت است و به خواب، فوتبال، بسکتبال، سوارکاری، گیتار و شنا علاقه مند است.

فیلم‌شناسی

مجموعه تلویزیونی
سال عنوان نقش شبکه تلویزیونی توضیحات
۲۰۱۸-۲۰۱۹ قیام ارطغرل سلیمان آلپ تی‌آرتی ۱
۲۰۱۹-۲۰۲۰ قهرمان کرم اوزر
۲۰۲۰ اتاق قرمز مراد سرسیلماز تی‌وی ۸ ترکیه
۲۰۲۱ خواهر و برادرانم قدیر ارن آتی‌وی
۲۰۲۲ محرمانه پامیر اولاش / لونت گونش فاکس ترکیه
شوی امشب با ابراهیم سلیم خودش
مجموعهٔ تلویزیونی اینترنتی و فیلم سینمایی
سال عنوان نقش پلتفرم
۲۰۲۰ محافظ عارف نتفلیکس
۲۰۲۱ تابستان قبل بوراک
۲۰۲۲ درس خصوصی بوراک
امیدوارم که از مطالب لذت برده باشید گزارش کد : 471

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

250 فیلم برتر

250 فیلم برتر از نگاه سایت imdb

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان