فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

مطالب پیشنهادی

Suggested Content

بیوگرافی برفین نیلسو آکتاش Berfin Nilsu Aktas

آروین جاقی چهارشنبه 13 مرداد 1400 0

 برفین نیلسو آکتاش (Nilsu Berfin Aktas)(متولد 21 سپتامبر 1998)(30 شهریور 1377) بازیگری که بیشتر او را با نقش گوکچه در سریال ستاره های شمالی می شناسیم.

خانواده برفین نیلسو آکتاش

پدرش آقای مهمت اوغلو از مجری های مطرح ترکیه و مادرش فاطما اوغلو نقاش آماتور می باشد.او 1 خواهر بزرگتر و 2 خواهر کوچکتر از خود نیز دارد.برفین همیشه می گوید یکی از دلیل های موفقیت خواهر بزرگترش است که همیشه از وی حمایت کرده و در سختی ها در کنارش بوده است.

تحصیلات برفین نیلسو آکتاش

 برفین نیلسو آکتاش در حال تحصیل در دانشگاه هنر زیبا سینان در رشته تئاتر می باشد و تصمیم دارد تا بالاترین درجه تحصیلی ادامه بدهد به گفته خودش او تصمیم دارد روزی بزرگترین کارگردان ترکیه شود.

قد و وزن برفین نیلسو آکتاش

قد برفین 168 و وزن او 58 کیلو است.

نقش گوکچه برای برفین نیلسو آکتاش

 برفین در سریال ستاره های شمالی آسلیهان گونر در نقش ییلدیز  و مروه سن در نقش ناهید همکاری می کند.این سریال اولین تجربه حرفه ای او محسوب می شود و توانست توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

 برفین نیلسو آکتاش بعد از حضور در سریال ستاره شمالی مورد توجه شرکت های تبلیغاتی قرار گرفت و هم اکنون از  مدل های مطرح ترکیه محسوب می شود. برفین نیلسو توانسته قرار داده های خوبی با شرکت های تبلیغاتی بنویسد تا در بیلبورد های سطح شهر از عکس های وی استفاده کنند.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش